درباره آراد گشت

ما کیستیم ؟

شرکت خدمات مسافرتی آراد گشت آسمان  از سال ------------ فعالیت خود را در درحوضه گردشگری آغاز نمود و با برخورداری از مجوزهای سازمان هواپیمایی کشوری ( بند الف) سازمان گردشگری و میراث فرهنگی (بند ب) و سازمان حج و زیارت ( بند پ) و راه آهن جمهوری اسلامی   با سالها تجربه موفق در صنعت گردشگری ،همواره در تلاش برای ارائه خدمات مطلوب تر و بهبود شیوه های خود بوده است . ما در تمام این سالها  خدمات خود را مشتری محور برنامه ریزی نموده ایم و سعی بر آن داشته ایم  تا از دید  شما مشتریان گرامی به این صنعت بنگریم و خواست شما را بفهمیم . فلذا درتلاشیم تا با راه اندازی این سایت و استفاده از نظرات شما مشتریان گرامی که همواره در این سالها همراه ما بوده اید  ، هر چه بیشتر در این صنعت پیشتاز بوده و نیازهای شما عزیزان را به بهترین شکل پاسخگو باشیم .

رویکرد ما همواره جلب رضایت شما مشتریان گرانقدر است و بقا خود را وامدار وجودتان هستیم ،  برآنیم  کلیه خدمات حوزه گردشگری را با بهترین کیفیت موجود و در عین حال کمترین هزینه ممکن ارائه دهیم .

هم چنین این شرکت با تکیه برتعهد و دانش و تجربه  خود با بهره گیری از تمام امکانات صنعت گردشگری آماده ارائه کلیه خدمات به صورت ویژه به سازمانها و موسسات و نهادها  میباشد .

در پاسخ به اطمینان مشتریان عزیزمان و با ایمان به توانایی ، تجربه و مسئولیت پذیری خود و با توجه به کسرت درخواست روزافزون سفر به اروپا ،  خدمات ویزای شنگن را بصورت کاملا تضمینی ارائه میدهیم و در صورت عدم اخذ ویزا کلیه مبالغ پرداختی به آژانس را صد در صد به شما عودت خواهیم داد تا با خیالی آسوده نسبت به برنامه ریزی سفر خود اقدام نمایید و مطمئن شوید که تمام تلاشمان را در جهت اخذ ویزای شما انجام می دهیم .

همچنین این شرکت به عنوان مشاور رسمی کالج بین المللی AIC   با 25سال سابقه ،  بصورت کاملا رایگان شما را در انجام امور مربوطه راهنمایی میکند تا با بهترین انتخاب ممکن در کمترین زمان ،  پلی برای رسیدن شما به آینده درخشانتان باشیم .

 

  • نمایندگی فروش بلیط پرواز های داخلی و خارجی 
  • نمایندگی فروش راه آهن ( رجا ، سفیر ، فدک ، جوپار)
  • کارگزار رسمی حج و زیارت 
  • صدور پلاک ترانزیت و گواهی نامه بین المللی 
  • اخذ ویزای شنگن،کانادا ، انگلیس
  • اخذ ویزا و رزرو هتل در سراسر دنیا

 

مجوزها

کلیه حقوق برای سایت آراد گشت آسمان حفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.

طراحی وب سایت : آنوشا گشت